cd
ceMENU
Nasadit okovanou masku,
plakat nad něčím, co není,
čekat až hrom uhodí do blesku,
doufat, že se něco změní.

Obklopen temnotou,
bouře nezuří jen venku,
prázdnem a samotou,
v rukou drtit prázdnou sklenku..

a přeskakujeme mrtvoly.. (kec)

29. července 2011 v 2:36 | Ziky O. |  Milý Deníčku...
Dvě hodiny ráno a všichni spí. Vim že bych se měla jít mejt a jít spát. Protože teď tu nikdo neni a ráno tu budou a já přece nechci spát, když mám možnost je mít. Bejt s nima. A vim, že se mi teď do tý posraný vany vůbec nechce, ale že ráno tu budou a kdybych se na to vysrala teď, vysrala bych se na to i ráno a cejtila bych se jak neskutečný prase už. A přitom až vlezu do tý vany, bude mi nádherně. A tohle je jenom výbžblet. Posledních dnů a posledních myšlenek. Možná. A možná taky ne. Nevím. Blízká budoucnost je nejasná a daleká ještě rozmazanější a skrytá v mlze. Černý místo na mapě, takže.

Asi mě tak nějak nic netrápí, protože mám skvělou vlastnost vypnout a nepřemejšlet. Jakože ne, to je kec, jasněže, ale prostě.. nevim no. Nevim jak to jo, ale teď.. teď mi je fajn.

I když vim že Vrah je kretén a kluk ve steelech už mě taky nijak nesere. A protože Poznamenaná Emi a Iriko co mě prej miluje. A protože Michi zlomila jehlici a nemůže mi uplíst Kurtův svetr, fňuk.

Poslouchám Metallicu. A to sem měla v plánu poslechnout si haldu písniček od FiXy. Pak to došlo k Something in the Way a já věděla, že to tak prostě má bejt. Tak jako se všim, teda asi. Kdo ví, kdo neví, kdo ví, kdo odpoví.

A Dens.. nojono, to je kapitola sama o sobě. Zlatej to člověk, fakt že jo. A.. já nevim, je mi tak nějak divně. Divně ze všeh a ze všeho. A přitom... přitom.

Minulej tejden byl krásnej. V pondělí ráno k Emi a tak strávenej čas až do čtvrtka. Propitý úterý a ten tejden se tak nějak zvrtl, proto je Poznamenaná. Asi už ví, jak to bylo a víc to chápe, ale je taky Zaujatá. Zaujatá Poznamenaná, a to je v hajzlu. Každopádně to byl fajn.. útěk od reality. A jazyk na kůži a tak. Asi nezapomenu, ale sem na tom líp než ona. Neužírám se. Asi zkušenosti nebo tak něco. Ale to potřebujem. Jenže.. Jenže výčitky, ale ne zas takový. Teda jakože, hodně velký, ale to jenom chvilkově. Miluju houbu, to pití je skvělý. A popíjet v parku. Mít cíga, houbu (a hnusnou zelenou), pár lidí, park, sluníčko a stín. A spoustu času, žádný starosti. Skvělý prostě. A už je to pryč, lae vim, že to existuje a dá se k tomu vrátit zpátky, že. Nedosažitelný? Jasněže, ale přitom dost po ruce. A teď, po dlouhý době zas mistr Manson s jeho the Nobodies, co si budem povídat, ale ta nebetyčná děvka se změnila. A ne k dobrýmu, ale ať si žije svuj život plnej naivních iluzí a tak. Jestli je tak šťastná, bez nás, ať je. Ale ať si vzpomene. Donutím jí - a k tomu stačí deset korun. Noa ve čtvrtek ještě hoďka se Sárkou (nom nom x3) v Praze. Pokec o tom všem a ještě něčem a vlastně o ničem. V pátek u otce, v dobotu s pár lidma ze starý třídy a dobrá hudba, kretén Vrah a bábinka. Neděle taky. A to bylo tkaový.. myšlenkový otupění, což bylo dokonaloidní. Člověk nemyslel, a nebo si alespoň neuvědomoval. A to je na tom to nejdůležitější. Na tomhle.

A tenhle den (jakože včerejšek) byl taky krásnej. Vstát ve dvanáct, kouřit, uklízet, kecat na skype a všude jinde, nakoupit, dát si v hospodě kolu, sehnat cíga (asi sedm jich zbejvá, ale lepší než nic je to každopádně) a pak tady sedět. Sedět na skype s lidma, jíst, pít, kouřit a mít se.. krásně, ale neuvědomovat si to. To až pak. A tak je to asi lepší.

Mluvit na Dense, když on nemůže a tak píše, je krásný. Fakt že jo., Uvědomila sem si pár věcí. Kromě toho, že ho mam děsně, děsně ráda a budem spolu bydlet a umeje mi záda a Madara balil mojí matku a "ona" je jiná a život je rozmanitej a vlastně nic neni tak černý (to přejde, jen si nemyslete xP), sem taky přišla na to, že prostě.. sem měla košík. A Ulma je Tomík a moje máma a šlapka a je fajn a kreslit tuší mě baví a labutí brk je nejlepší a baví mě číst Lennieho Heroina a.. tak všechno nějak. Mam svojeho Kumbála a to mi stačí. Tohle všechno. Stačí mi to vědomí a Márdiho hlas. Benzínky, celej život a to všechno ostatní - před sebou. Je to totálně skvělý.

Psala bych tyhle momentálně upřímný a pravdivý sračky klidně až do sedmi do rána, ale pak bych vytuhla a nemohla bych tu bejt v devět. Takže do vany a spát, protože bych vykouřila další a pak by to bylo v hajzlu. Takže poslední písnička, od Fixy a sladký sny (are made of these, neasi..)
 


Komentáře

1 Mirkaremi Mirkaremi | E-mail | Web | 27. července 2018 v 21:16 | Reagovat

Peels can help to escape from most old deficiencies dermatological layer. operations efficient at any time, shown for skin layer of any species. After superficial peeling disappear small wrinkles, skin becomes smooth, without wrinkles. Recovery – 3 days. an Average peeling beautifully copes wrinkles (expression, old, smoothing minor scars, eliminates age spots.
Recovery – 7 days. Profound peeling conducting in the beauty medical facilities. This is maximum effective operation, although requires long term recovery – about month.
<a href=http://chemicalpeel.in/chemical-peel-before-and-after>chemical peel before and after photos</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.